قطع کن جوشکاری

قطع کن جوشکاری از محصولات زینسر آلمان محصولی برای صرفه جویی در وقت و هزینه می باشد.طریقه کارکرد قطع کن جوشکاری به این صورت می باشد که قطع کن گاز بین مسیر رگلاتور و دسته جوشکاری قرار میگیرد و در هنگام نیاز با قراردادن دسته جوشکاری روی نگهدارنده شعله از روی نازل جوش خاموش می شود .

مهره برش دستی

مهره برش دستی یکی از اجزای دسته جوشکاری و برشکاری است . این محصول از آلیاژ برنج ساخته شده است و دارای مقاومت بسیار بالایی است . از این محصول به خاطر فیت شدن و بسته شدن نازل جوشکاری یا فک برش روی دسته استفاده می گردد

قرقره و پرگار برش دستی

قرقره و پرگار برش دستی یکی از ابزارهای الزامی در برش به صورت دایره ای یا گرد است . شما با استفاده از قرقره و پرگار برش دستی می توانید قطعات فلزی را به صورت گرد یا دایره ای برش دهید .

سری برشکاری 90 درجه

سری برشکاری 90 درجه به عنوان یکی دیگر از انواع دسته برشکاری در ایران شناخته شده است و به دلیل کیفیت بالای برشکاری در انواع صنایع کاربرد دارد . برش زینسر به نامهای مختلف برنال برش , دسته برشکاری و سری برشکاری زینسر شناخته شده می باشد .

زاویه بر اتوماتیک

برش مخروطی چیست برش Bevel به این معنی است که لبه برش در داخل مواد برش خورده زاویه مناسبی با سطح مواد تشکیل نمی دهد. متداول ترین کاربرد زاویه بر اتوماتیک برای این روش ، آماده.سازی جوشکاری ، یا برای افزایش سطح درز جوشکاری است ، یا اجازه می دهد.تا یک زاویه (n) (راست) بین…

دستگاه Economic SERIE

دستگاه های سری Economic SERIE به دلیل کیفیت عالی در برش در سراسر جهان شناخته شده است و همه صنعتگران   به قابلیت فوق العاده آن اطمینان دارند . این محصول از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه است و به همین دلیل نام آن در سری تولیدات اکونومی می باشد . سیستم های برش بسیار ZINSER با درایوهای کاملاً مطابق با نیازهای مشتریان از صنایع مختلف در سراسر جهان می باشد.

برش برقی favorit-1

برش ریلی زینسر آلمان نیمه اتوماتیک است در دو مدل مختلف یک فک و دو فک با نام تجاری فاوریت (favorit) می باشد . این نوع از برش با استفاده از موتور برقی در سرعتهای متفاوت حرکت می کند و با نازل کف تخت در سایز‌های متفاوت توان برش آهن با قطر 250 میلیمتر را دارد.